				<language></language>
				<pubDate>Wed, 13 May 2026 10:48:31 +0200</pubDate>
				<lastBuildDate>Wed, 13 May 2026 10:48:31 +0200</lastBuildDate>
				<docs>http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss</docs>
				<generator>Zenphoto RSS Generator</generator>
										<item>
							<description><![CDATA[<a title="NHCM_Pta_SCHEEPERS-LANDMAN_01 in SCHEEPERS Fredrik Johannis, gebore 1765 en Hester Leonora LANDMAN, gebore 1784, getroud 1811" href="https://egssa.org/bibles/SCHEEPERS-LANDMAN-1811/NHCM_Pta_SCHEEPERS-LANDMAN_01.jpg"><img src="https://egssa.org/bibles/zp-core/i.php?a=SCHEEPERS-LANDMAN-1811&amp;i=NHCM_Pta_SCHEEPERS-LANDMAN_01.jpg&amp;s=240&amp;cw=0&amp;ch=0&amp;q=75&amp;t=1&amp;wmk=%21&amp;check=c72d48226b6d482ecd4abede38fdbdf7537f59bf" alt="NHCM_Pta_SCHEEPERS-LANDMAN_01" /></a><br />Date: 07. January 2021 ]]></description>